310929-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Autoklaver
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
BSL3 ANA8 - Autoklav
Referensnummer: 2-2934/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191110 Autoklaver
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av BSL3 -autoklav till ANA 8, Campus Flemingsberg Karolinska institutet.