310950-2026 - Resultat
Sverige – Film- och videotjänster – Webbsändning av regionfullmäktige
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbsändning av regionfullmäktige
BeskrivningWebbsändning av regionfullmäktige
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124061:Lot:1