See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handtag och förbrukning till Sonoca Hepacs
Beskrivning: Utrustningsspecifika handtag och förbrukningsprodukter samt reservdelar till Sonoca Hepacs.
Intern identifierare: RS 2024-04350
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000