See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gödning och gräsfrö
Beskrivning: Upphandlingen omfattar gödning och gräsfrö till Ängelholms kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103075:Lot:1