311068-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Framework Agreement - Sustainable transport
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework Agreement - Sustainable transport
BeskrivningFramework Agreement - Sustainable transport
Intern identifierare25/000762
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework Agreement - Sustainable transport