See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränslepellets
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande bränslepellets
Intern identifierare: SBN/2025:191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000