311252-2016 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Inredning
Kungsbacka kommun, , Att: Pernilla Alström, Kungsbacka 434 81, Sverige. E-post: pernilla.alstrom@kungsbacka.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 5.8.2016, 2016/S 150-271684)
Angående:
CPV:39200000 Inredning, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 39290000 Diverse inredning, 39500000 Textilvaror, 39516000 Inredningsartiklar, 39530000 Större och mindre mattor
Inredning