311264-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk analys eller konsulttjänster – Framework agreement - Responsible mining
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement - Responsible mining
BeskrivningFramework agreement - Responsible mining
Intern identifierare25/000822
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement - Responsible mining