2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dricksvattenpumpar
Beskrivning: Extern Remiss gällande behovet av Dricksvattenpumpar för Kretslopp och Vatten.
Intern identifierare: 24/17
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42120000 Pumpar och kompressorer
Ytterligare klassificering (cpv): 42122130 Vattenpumpar