Officiellt namn: Vellingebostäder AB Postadress: Norrevångsgatan 3 Ort: Vellinge Postnummer: SE-235 36 Land: Sverige Att: Christer Bäcker E-post:cb@oririkonsult.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Elupphandling 2016.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Vellinge.
Nuts-kodSE224 Skåne län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Vellingebostäder AB, organisationsnummer 556705-1809, Vellinge Exploatering AB, organisationsnummer 556180-4252 och Vellinge Kommun organisationsnummer 212000-1033, nedan Beställaren, upphandlar gemensamt och inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska elleveranser med möjlighet till fast pris produkt.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
09310000 Elektricitet
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.