2. Förfarande
Förfarande
Titel: Destruering av digitala enheter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar destruering av digitala enheter enligt de förutsättning som anges i upphandlingsdokumenten, inklusive bilagor.
Intern identifierare: SF 2023/523
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Destruering av digitala enheter
Intern identifierare: Destruering av digitala enheter