2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med fast dumperflak 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en lastbil med fast dumperflak.
Intern identifierare: TN 2024/786
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastbil med fast dumperflak 2024