See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsunderhåll Styr- och reglerarbeten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal inom styr- och reglerarbeten för avrop vid behov.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Mjölby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124484:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Motala
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124484:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Vadstena
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124484:Lot:3