311577-2025 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Myndighetsbesiktningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Myndighetsbesiktningar
Beskrivning: Upphandling av myndighetsbesiktningar för Region Gävleborg.
Intern identifierare: RS 2024/2534
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000