311581-2026 - Resultat
Sverige – Vägsalt – Dammbindningsmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDammbindningsmedel
BeskrivningUpphandling av dammbindningsmedel för löpande avrop.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34927100 Vägsalt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123880:Lot:1