311746-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Flisare – Flisning och transport av trädbränsle Transport av sönderdelat material från uppläggningsplats till mottagaren Jönköping Energi (Energivägen 10)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlisning och transport av trädbränsle Transport av sönderdelat material från uppläggningsplats till mottagaren Jönköping Energi (Energivägen 10)
BeskrivningFlisning och transport inom Jönköpings kommun, sedan transport till Värmeverket Torsvik Jönköping
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43312200 Flisare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113341:Lot:1