311757-2024 - Resultat
Sverige – Personbilar – Operationell leasing av förmånsbilar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationell leasing av förmånsbilar
BeskrivningOperationell leasing av förmånsbilar enligt de krav som ställs på statliga myndigheter. Förmånsbilar används för Arbetsmiljöverkets inspektionsverksamhet över hela Sverige.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88188:Lot:1