311801-2025 - Resultat
Sverige – Vägsalt – Vägsalt och dammbindningsmedel Motala
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVägsalt och dammbindningsmedel Motala
BeskrivningRamavtal för vägsalt och dammbindingsmedel för avrop vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34927100 Vägsalt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111857:Lot:1