Upphandlingen omfattar hantering och avsättning av avvattnat slam. Leverantören skall svara för alla tjänster som krävs för uppdragets genomförande. Hantering innebär således ett totalansvar för det avvattnade slammet
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen