2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning Microsoft Enterprise Support
Beskrivning: Anskaffning av Microsoft Enterprise Support tjänster.
Föregående meddelande: 541890-2024
Intern identifierare: 0158/25
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: Anskaffning av support från befintlig leverantör.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000