2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Dränage och Sugprodukter
Beskrivning: Dränage och sugprodukter för operation och thorax/lung.
Intern identifierare: RS 2026-02844
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar