2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Fastighetssystem
Beskrivning: RFI (marknadsundersökning) för ett Fastighetssystem till Lunds kommun.
Intern identifierare: 26/39
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning