2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärlstvätt
Beskrivning: Upphanding av tvättmaskin till avfallskärl
Intern identifierare: HMAB-2025/01270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42716100 Tvättanläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner, 42716110 Utrustning för tvätt, 42716120 Tvättmaskiner, 42924740 Högtryckstvättaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avfallskärlstvätt