312033-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för ljudisolering och akustik – Tekniska konsulttjänster Akustikkonsult
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Akustikkonsult
BeskrivningVästfastigheter bygg och förvaltning upphandlar tekniska konsulter inom akustik enligt upphandlings dokument.
Intern identifierareSFSS 2026-00376
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000