See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elkonsult 2025
Beskrivning: Ramavtal Elkonsult för Trollhättans Stad och vissa kommunala bolag.
Intern identifierare: 2024/1278
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71314100 Tjänster på elområdet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000