2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plasmaferesinstrument
Beskrivning: Upphandlingen avser 4 st plasmaferesinstrument och tillhörande förbrukningsmaterial till Laboratoriemedicin Dalarna.
Intern identifierare: HNS2024/3676
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1) (3)