312058-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-tekniker Linux till SAFOS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-tekniker Linux till SAFOS
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024
Intern identifierareFK 2026/005109
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIT-tekniker Linux till SAFOS