Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning, 45233140 Vägarbeten, 45233162 Anläggningsarbeten för cykelvägar, 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar, 45236210 Markanläggning för lekplats, 45236250 Markanläggning för parker, 45316110 Installation av vägbelysning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västmanlands län (SE125)
Land: Sverige
Värde