2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsstolar, arbetsstolar och specialarbetsstolar
Beskrivning: Kontorsstolar, arbetsstolar och specialarbetsstolar
Intern identifierare: 2025-O003315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39111100 Snurrstolar, 39112000 Stolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000