See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kateterburen hjärtablation med PFA och HD-mapping
Beskrivning: Upphandling av Kateterburen hjärtablation med PFA och HD-mapping
Intern identifierare: RS2026-01618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000