2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksmaskiner/utrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans, installation, driftsättning samt bortforsling av befintlig storköksutrustning för professionella kök inom offentlig verksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42210000 Maskinell utrustning för livsmedels-, dryckes- och tobaksberedning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130698:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42200000 Maskiner för beredning av livsmedel, drycker och tobak samt tillhörande delar, 42214000 Ugnar, torkar för jordbruksprodukter och utrustning för matlagning eller uppvärmning