2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Urologiskt förbrukningsmaterial
Beskrivning: Varuförsörjningen inbjuder härmed leverantörer till att besvara denna RFI (Request For Information) inför nästkommande upphandling av Urologiskt förbrukningsmaterial. Fokus för denna informationsinhämtning är nya produkter på marknaden som tillkommit sedan sedan senaste upphandlingen.
Intern identifierare: VF2026-00025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141200 Katetrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141615 Urinpåsar