2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling – Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar koncernkontosystem och andra finansiella tjänster för Partille kommun samt kommunala bolag. Upphandlingen av banktjänster omfattar följande områden: Kontostruktur Internetbank Löneförmedling Betalningsförmedling Elektroniska tjänster Utbetalning av försörjningsstöd Kontantsmarta lösningar Företagskort/inköpskort Laddningsbara kort (option)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001