Region Östergötland kommer inom kort att annonsera en upphandling inom område Trachealkanyler och Perkutantracheostomiset.
Innan upphandlingen annonseras vill vi gärna ha synpunkter på vårt arbetsmaterial. Vi anser att synpunkter från er är viktiga för att utveckla och säkerställa vårt kommande upphandlingsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141220 Kanyler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen