312334-2021 - PlaneringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eftermarknadsavtal Trilogy 100, A40 och BiPAP
Referensnummer: SLSO 2021-1750
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling ramavtal tillbehör och reservdelar till Trilogy 100, A40 och BiPAP.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tillbehör och reservdelar till Trilogy 100, A40 och BiPAP, som upphandlats på nu utgångna avtal.