312397-2020 - ResultatSverige-VÄSTERVIK: Installation av hissar och rulltrappor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västerviks Simhall Tillbyggnad E1 EL Hiss
Referensnummer: 20/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45313000 Installation av hissar och rulltrappor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Hiss till Ny simhall i Västervik.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45313100 Hissinstallationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen