31243-2018 - ÄndringSverige-Norrköping: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftshantering
Referensnummer: 2017-3595
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Information om upphandlingen
Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kriminalvårdens behov av utskriftshantering.