2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Skolskjuts med buss
Beskrivning: RFI som genomförs för att få bättre koll på marknaden inför en kommande upphandling.
Intern identifierare: 24/16
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter