312511-2020 - ÄndringSverige-Johanneshov: Färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggentreprenadtjänster - Samordnad upphandling Hälsingland
Referensnummer: 20/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Samordnad upphandling av byggentreprenadtjänster för medlemsbolag i Hälsingland. För mer information se AFB.22