Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde