See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gräv och maskin tjänster inklusive arbetsledare Mora kommun
Beskrivning: Gräv och maskintjänster inklusive arbetsledare Mora Kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97659:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Bara förlängningsoptioner