312682-2026 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel
BeskrivningUpphandling gällande ramavtal av livsmedel till Umeå Energis tre cafeterior.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124699:Lot:1