2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) Erfaren projektingenjör El och Kraft
Beskrivning: Trafikverket eftersöker en (1) erfaren projektingenjör inom El och Kraft med stationeringsort Västerås, Malmö eller Göteborg. Beräknad beläggningsgraden för uppdraget är 100%
Intern identifierare: KOM-419590
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: En (1) Erfaren projektingenjör El och Kraft