312689-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Verkstadsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för inköp av begagnade verkstadsmaskiner och handhållna verktyg.
Referensnummer: 0506/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43800000 Verkstadsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för inköp av begagnade verkstadsmaskiner och handhållna verktyg för park- och naturförvaltningens verksamhet.