312695-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse reparationer och underhåll – Lackering av plåtdetaljer till anstalten i Mariefred
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLackering av plåtdetaljer till anstalten i Mariefred
BeskrivningUpphandlingen avser lackering av plåtdetaljer till anstalten i Mariefred.
Intern identifierare2026-8522
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000