312738-2019 - ResultatSverige-JÖNKÖPING: Passerkort
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kodmedia
Referensnummer: 1781-2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35123400 Passerkort
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling avseende leverans av kodmedia med eller utan tryck samt tillhörande tillbehör.
Observera att ev. frågor som ställs under perioden 2018-12-21 – 2019-01-04 kommer att besvaras först under vecka 2- 2019.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen