312793-2026 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Antikroppar för patologi/cytologi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAntikroppar för patologi/cytologi
BeskrivningAntikroppar för patologi och cytologi. Avser ej nycklade antikroppar till befintlig utrustning.
Intern identifierareRS 2025-00310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000