2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avseende delprojektledare etapp och produktionsplanering för mark och anläggning i projekt Dubbelspår Dingersjö-Sundsvall
Beskrivning: Avseende delprojektledare etapp- och produktionsplanering för mark- och anläggning i projekt Dubbelspår Dingersjö-Sundsvall
Intern identifierare: KOM-420666
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avseende delprojektledare etapp och produktionsplanering för mark och anläggning i projekt Dubbelspår Dingersjö-Sundsvall