2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Kommunerna Trelleborg, Skurup, Svedala, Burlöv, Kävlinge samt Lomma upphandlar resebyråtjänster.
Intern identifierare: KS 2025/870
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer, 63515000 Resetjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000