Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Antal månader: 48
Detta kontrakt kan förlängas: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av konsulttjänster inom chefs- och ledarskapsutveckling
Del nr: C
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av konsulttjänster inom chefs- och ledarskapsutveckling:
A: Individuella handledning och coachning.
B: Handledning och coachning för ledningsgrupper och arbetslag.
C: Organisationsutveckling och förändringsledning.